Biżuteria i zegarki marki Elixa zachwyciły Berlin!

Wspólnie z niemiecką edycją magazynu “InStyle”, marka przygotowała specjalną strefę InStyle Longue, do której zaproszenie otrzymało 250 najbardziej rozpoznawalnych autorek blogów modowych i lifestylowych w Niemczech. Na specjalnie przygotowanym stoisku, ELIXA zaprezentowała nie tylko swoje flagowe, uwielbiane przez kobiety modele zegarków, ale przede wszystkim nowości. Superkobiece, różnorodne i oryginalne propozycje marki, spotkały się w Berlinie z ogromnym uznaniem nie tylko czołowych blogerek, dla których ELIXA przygotowała niespodziankę.

Był to specjalny konkurs dla najbardziej kreatywnych gwiazd modowej sieci, a wystarczyło sfotografować ulubiony zegarek i zamieścić zdjęcie, oznaczone tagami #elixa #elixanet #elixaofficial na swoim profilu instagramowym. Marka wybrała pięć najlepszych kadrów i do ich autorek wkrótce dotrą wybrane modele czasomierzy z logo ELIXA.


Event ELIXY i niemieckojęzycznej wersji cenionego magazynu “InStyle” przyciągnął prawdziwe tłumy wielbicielek mody i najmodniejszych projektów zegarków - wszak doskonale dobrany zegarek, to pełnoprawna część perfekcyjnej stylizacji, a ELIXA wie o tym najlepiej, jak stworzyć zegarek doskonały.