Nick Clooney w rozmowie w wywodzie udzielonym telewizji FOX19 pochwalił się, że udało mu się już zobaczyć swoje wnuczęta. A nastąpiło to dwie godziny po porodzie dzięki połączeniu z Amal i George’m na Skypie. Szczęśliwy dziadek nie mógł się posiąść z radości i chętnie zdradził, jak wyglądają jego wnuczęta. Nick Clooney przyznał, że mały Alexander już przypomina George’a. Matka aktora - Nina, widzi podobieństwo w ich nosach:

Nina przysięgła, że mają nosy George’a, nie wiem o co chodzi.

W dalszej części wywiadu ojciec gwiazdora przypomniał przeszłość syna, który przez lata uchodził za bawidamka, i wyznał, że były momenty, w których myślał, że George nigdy nie ułoży sobie życia z żadną kobietą:

To wszystko dzięki Amal… Tak szybko dostaliśmy wnuki. Amal, ta Super Kobieta, jest po prostu niesamowita, a niemowlęta są naprawdę piękne!

Jak się okazuje, nie tylko ojciec George’a zabrał głos w sprawie nowej roli, w jakiej postawił go jego syn. Również rodzice Amal, Bara i Ramzi Alamuddin, wyrazili swoją radość z faktu, że na świat przyszły ich wnuczęta. Bara Alamuddin powiedziała francuskiej agencji AFP, że wraz z mężem czuje się, jakby była „nad księżycem”, a jej wnuczęta „są zdrowe i mają się doskonale.”

ZOBACZ: GEORGE CLOONEY został ojcem! Amal Clooney urodziła bliźnięta! Jak mają na imię?

Wcale się nie dziwimy tej radości zarówno rodziców Amal, jak i George’a. W końcu nie codziennie zostaje się dziadkami bliźniaków, na narodziny których czekała cała Ameryka!