Ella Purnell to nowa dziewczyna Brada Pitta? Wszystko na to wskazuje! Jak donoszą zachodnie media, 53-letni Pitt jest oczarowany młodszą od niego o 32 lata (!) aktorką. Dziewczyna wywarła na nim wrażenie błyskotliwą osobowością i umiejętnościami aktorskimi. Co więcej, jego gust do urody kobiet nic a nic się nie zmienił... Ella Purnell wygląda niemal jak sobowtórka Angeliny Jolie! Dziewczyna zagrała nawet młodą wersję Jolie w filmie Czarownica. Co jeszcze wiemy o nowej miłości Brada Pitta?

Ella Purnell - kim jest nowa dziewczyna Brada Pitta?

"Brad jest tak oczarowany, że zatrudnił Ellę do swojego nowego projektu, a ona jest zachwycona i zaszczycona jego zainteresowaniem. Angelina jest wściekła, że Brad ugania się za kimś kto grał jej młodszą wersję. Dodatkowo nie podoba jej się 32-letnia różnica wieku pomiędzy byłym mężem i jego nową znajomą. Brad zdaje sobie sprawę z tej różnicy wieku i wie, że ludzie będą patrzeć  na ich relację jak na kryzys wieku średniego, ale jest nią naprawdę zafascynowany. Nie tylko fizycznie. Uwielbia jej zabawną i błyskotliwą osobowość oraz niezwykłe umiejętności aktorskie" - donosi Hollywood Life.

Ella Purnell to 21-letnia brytyjska aktorka. Jej debiut filmowy miał miejsce w 2010 roku, kiedy to wystąpiła w dramacie science fiction Nie opuszczaj mnie. Zagrała wtedy u boku nominowanych do Oscara: Keiry Knightley, Carey Mulligan oraz Andrew Garfielda. Oprócz tego pojawiła się w takich produkcjach jak Kick-Ass 2, Churchill, czy filmie Tima Burtona Osobliwy dom pani Peregrine. W 2014 roku zagrała młodszą wersję tytułowej postaci w filmie Czarownica, gdzie główną rolę grała Angelina Jolie.

Jak myślicie, czy doniesienia prasy mogą okazać się prawdziwe? Czy Ella Purnell rzeczywiście zastąpi Angelinę Jolie i zajmie miejsce u boku Brada Pitta?