Mariah Carey opowiedziała o wywiadzie, który przeprowadzała z nią Ellen DeGeneres w 2008 roku. Wokalistka zdradziła, że mimo iż rozmowa mogła wyglądać na zabawną, dla niej była bardzo niewygodnym przeżyciem. W trakcie wywiadu prowadząca starała się wymusić na niej przyznanie się do ciąży: - Nie mogę uwierzyć, że mi to zrobiłaś, Ellen - powiedziała wtedy Mariah na wizji, na co Ellen odpowiedziała: - Wypijmy toast za to, że nie jesteś w ciąży, jeśli rzeczywiście w niej nie jesteś. Wokalistka po latach wyznała, że udawała skosztowanie szampana, ponieważ rzeczywiście spodziewała się dziecka. Niedługo potem poroniła.

Ellen DeGeneres próbowała wymusić na Mariah Carey potwierdzenie ciąży

- Czułam się wyjątkowo nieswojo w tamtym momencie. To wszystko, co mogę powiedzieć. I naprawdę ciężko mi było zmagać się z następstwami tego wywiadu. Nie byłam gotowa nikomu powiedzieć, bo miałam za sobą poronienie. Nie chcę przysłowiowo "dobijać leżącego", ale nie podobała mi się ta rozmowa - wyznała Mariah Carey w wywiadzie dla "Vulture". Dodała, że tego typu sytuacje wymagają okazania empatii, czego nie zrobiła Ellen DeGeneres.

Mariah Carey została mamą bliźniąt Monroe i Maroccan w 2011 roku. Kiedy ogłaszała swoją ciążę w 2010 roku wyznała, że ​​dwa lata wcześniej poroniła. Od czasu wspomnianego wywiadu u Ellen DeGeneres, Carey pojawiła się w programie jeszcze pięciokrotnie.

ZOBACZ TEŻ: ELLEN DEGENERES straci pracę? Wszczęto wewnętrzne śledztwo w sprawie oskarżeń o mobbing