Ellen DeGeneres dała rodzinie milion dolarów! Prowadząca jednego z najpopularniejszych talk-show w Ameryce, znana jest z wyjątkowej hojności i przedstawiania w swoim programie wyjątkowych historii ludzi, którzy mimo że sami mają niewiele, to starają się dawać jak najwięcej innym. W ubiegłym tygodniu, DeGeneres postanowiła obdarować swoich gości największym prezentem w historii programu. Wybór padł na rodzinę Daniels - Christi i Roberta oraz czwórkę ich synów, którzy urzekli Ellen historią swojego życia. Po raz pierwszy gościli oni w programie gwiazdy w listopadzie ubiegłego roku. Mimo własnych problemów finansowych, rodzina Daniels oddaje się codziennie działaniom na rzecz bliskich i całej swojej społeczności, za co DeGeneres postanowiła ich nagrodzić.

Ellen DeGeneres podarowała rodzinie 1 milion dolarów!

Ellen DeGeneres gościła niczego nieświadomą rodzinę na kanapie swojego show. Rozmowę zaczęła od przedstawienia ich historii i podkreślenia, jak wiele dobrego robią dla innych:

"Bez względu na to, z czym się zmagacie, bez względu na to, że żyjecie od wypłaty do wypłaty, nadal chcecie przekazywać dobro dalej. Nadal pomagacie innym" - powiedziała Ellen, zauważając, że Christi ostatnio zapłaciła za zakupy innej rodziny w supermarkecie. "Jesteście tutaj, ponieważ zrobimy coś wielkiego, czego nigdy nie robiliśmy dla żadnej rodziny" - powiedziała gospodyni talk-show. 

Ellen DeGeneres poinformowała rodzinę, że nawiązała współpracę z firmą Cheerios, która zdecydowała się podarować im 500 tysięcy dolarów:

"To dużo załatwi. Opłacicie swoje długi, studia dla waszych dzieci. Macie mieszkanie z dwiema sypialniami - teraz możecie kupić dom".

Jakby tego było mało, wzruszona rodzina chwilę później dowiedziała się, że ​​Cheerios przekazuje im kolejne 500 tysięcy dolarów, aby mogli rozdać je wśród potrzebujących. Reakcja gości na prezent Ellen DeGeneres była bezcenna!

Zobaczcie sami wideo poniżej: