Ellie Goulding urodziła. 34-letnia wokalistka i jej mąż, handlarz dziełami sztuki Caspar Jopling, powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Radosną nowinę ogłosił światu w niedzielę 2 maja świeżo upieczony tata.

Zarówno mama, jak i dziecko są zdrowi i szczęśliwi. Jestem niezmiernie wdzięczny - napisał Jopling.

Mąż wykonawczyni hitu "Love Me Like You Do" zaapelował do mediów i fanów o uszanowanie ich prywatności w tym szczególnym momencie.

Nigdy nie zwracam uwagi na szum, która wiąże się z pracą Ellie. Jednak w tej magicznej i osobistej chwili naprawdę bylibyśmy wdzięczni za możliwość skorzystania z naszej prywatności. Dziękuję - dodał.

Ellie Goulding została mamą po raz pierwszy

Przypomnijmy, że o ciąży Ellie Goulding dowiedzieliśmy się w lutym. W rozmowie z magazynem "Vogue" artystka ujawniła, że paparazzim nie udało się zrobić jej zdjęć z ciążowym brzuchem, bo na czas pandemii wyjechała do Gloucestershire na obrzeżach Londynu.

Ostatni raz Ellie Goulding wystąpiła publicznie w sierpniu ubiegłego roku w Victoria & Albert Museum. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że jest w ciąży. - Daliśmy jeden występ. Byłam w ciąży, ale nie miałam o tym pojęcia. (...) To nie było planowane. Zajście w ciążę nie wydawało się wtedy możliwością. Jednak właśnie ciąża sprawiła, że poczułam że żyję; ​​(...) mam krągłości, których nigdy wcześniej nie miałam. Podoba mi się to, mojemu mężowi również.

Wokalistka w wywiadzie opowiedziała też o swoich ciążowych zachciankach i tym, jak zmieniła się jej dieta. - Przestałam być zadowolona z tego, jak zdrowe były moje sałatki i śniadania i jedyne na co miałam ochotę, to McDonalds. Byłam trochę przerażona, że nagle zapragnęłam tych wszystkich niezdrowych rzeczy. To było tak, jakby dziecko przejęło moje ciało i mówiło: nie, nie chcę brokułów, szpinaku, kapusty! Chcę tylko cukru i węglowodanów.

Ellie Goulding dodała też, że nie przykłada wielkiej wagi do płci dziecka. Zależy jej, aby po prostu było zdrowe.

Gratulujemy!