Ellie Goulding jest w ciąży. 34-letnia wokalistka i jej mąż Caspar Jopling spodziewają się pierwszego dziecka. W rozmowie z magazynem "Vogue" artystka wyznała, że jest w 30. tygodniu ciąży, a paparazzim nie udało się zrobić jej do tej pory zdjęć z ciążowym brzuchem, bo na czas pandemii wyjechała do Gloucestershire na obrzeżach Londynu.

Ellie Goulding zostanie mamą po raz pierwszy

Ostatni raz Ellie Goulding wystąpiła publicznie w sierpniu w Victoria & Albert Museum. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że jest w ciąży. - Daliśmy jeden występ. Byłam w ciąży, ale nie miałam o tym pojęcia. (...) To nie było planowane. Zajście w ciążę nie wydawało się wtedy możliwością. Jednak właśnie ciąża sprawiła, że poczułam że żyję; ​​(...) mam krągłości, których nigdy wcześniej nie miałam. Podoba mi się to, mojemu mężowi również.

Wokalistka w wywiadzie opowiedziała też o swoich ciążowych zachciankach i tym, jak zmieniła się jej dieta. - Przestałam być zadowolona z tego, jak zdrowe były moje sałatki i śniadania i jedyne na co miałam ochotę, to McDonalds. Byłam trochę przerażona, że nagle zapragnęłam tych wszystkich niezdrowych rzeczy. To było tak, jakby dziecko przejęło moje ciało i mówiło: nie, nie chcę brokułów, szpinaku, kapusty! Chcę tylko cukru i węglowodanów.

Ellie Goulding dodała też, że chociaż poznała już płeć dziecka, nie przykłada do niej zbyt dużej wagi. Zależy jej, aby po prostu było zdrowe.

Gratulujemy!