Ellie Goulding to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w świecie muzyki z pogranicza popu i elektroniki. Pochodząca z małej, angielskiej wsi piosenkarka ma na swoim koncie kilkanaście megahitów, w tym takie znane przeboje jak "Love Me Like You Do" z filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Burn" czy pochodzący z jej najnowszej, czwartej już płyty, "Close To Me". I to właśnie wydany w lipcu album "Brightest Blue" był pierwszym tematem naszej rozmowy z artystką, którą połączyła się z nami prosto ze swojego domu w Londynie.

- Główną myślą, która przyświecała mi podczas tworzenia tego krążka, było odnalezienie wewnętrznego spokoju w samotności i uświadomienie sobie, że nikogo się nie potrzebuje. Po dwudziestce byłam bardzo skupiona na związkach, nie tylko własnych, ale także relacjach swoich przyjaciół. Byłam tym wręcz zafascynowana. "Brightest Blue" powstało w momencie, gdy zaczęłam w swoim życiu doceniać niezależność - wyjaśnia przesłanie swojego albumu.

Ellie Goulding o zdrowym stylu życia i zaburzeniach psychicznych

33-letnia gwiazda jest znaną orędowniczką aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Piosenkarka nie ukrywa, że to właśnie sport pomógł jej uporać się z problemami natury psychicznej.

-  Jedzenie i sport są ważne, ale równie istotne jest posiadać w sobie spokój, czuć się dobrze we własnej skórze i tak naprawdę poznać samego siebie - przyznaje.

Ellie Goulding o życiu z mężem

Już 31 sierpnia Ellie Goulding będzie świętować pierwszą rocznicę ślubu z brytyjskim handlarzem dziełami sztuki, Casparem Joplingiem. Czy małżeństwo zmieniło jej relację z ukochanym?

- Myślę, że gdy ludzie się pobierają, to spodziewają się zmiany, ale niekoniecznie musi tak być. U nas zbyt wiele się nie zmieniło, jest tak samo, jak było wcześniej. Tworzymy zgrany zespół. Udało się nam się wiele razem osiągnąć. Dobrze też jednak radzimy sobie, będąc osobno, więc to na pewno nam pomogło - wyznaje nam.

Zobacz nasz wywiad wideo z Ellie Goulding w całości już teraz poniżej.