Kiedy świat dowiedział się o związku Elona Muska z Grimes, wielu podejrzewało geniusza technologii i wokalistkę o raczej przelotny romans. Tymczasem od pierwszego publicznego pokazania się pary minęły już 2 lata, a 32-letnia artystka właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko.

Elon Musk i Grimes zostali rodzicami

Rzadkością jest, by Musk dzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych szczegółami ze swojego życia prywatnego. W poniedziałek na profilu twitterowym milionera pojawił się jednak wpis informujący o narodzinach jego szóstego dziecka:

Mama i niemowlę czują się dobrze- napisał multimilioner.

Podczas gdy dla niego to kolejne potomstwo, jego partnerka została matką po raz pierwszy. Przypomnijmy, że Kanadyjka w dość bezpośredni sposób mówiła ostatnio o okresie ciąży:

Dla dziewczyny jest to poświęcenie ciała i wolności. To w pewien sposób poważne poświęcenie i tylko połowa populacji musi się z tym mierzyć. Chodzi mi o to, że poświęciłam na jakiś czas swoją siłę. Tak jakby skapitulowałam. A przecież całe życie unikałam takich sytuacji. Nigdy się niczemu nie poddawałam, tak więc to było dla mnie duże poświęcenie - mówiła.

Claire Boucher, bo tak naprawdę nazywa się Grimes, dopiero niedawno potwierdziła swoją ciążę, publikując zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem.

Elon Musk o imieniu dziecka

Nie da się ukryć, że dziecko Elona i Claire ma wyjątkowo oryginalnych rodziców. Tata maleństwa planuje wysłać człowieka na Marsa i jest na dobrej drodze ku temu, zaś mama jest jedną z bardziej nietuzinkowych artystek w świecie pop. Nic dziwnego, że imię, które wybrali, brzmi... kosmicznie.

Musk zapytany o to, jak nazywa się jego kolejny syn, napisał:

X Æ A-12 Musk

I choć jedni odbierają to jako żart wizjonera, inni wierzą, że to realne imię dziecka pary. Bez względu na to, jak naprawdę nazywa się maluch - gratulujemy!