Elżbieta Romanowska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" już od pierwszego odcinka bardzo wysoko stawia sobie poprzeczkę. Popularna aktorka wcieliła się w Krzysztofa Cugowskiego! Okazało się jednak, że nawet większym wyzwaniem od przemiany fizycznej w mężczyznę było podrobienie charakterystycznej barwy głosu wokalisty, którą cała Polska zna z nieliczonych przebojów Budki Suflera. Gwiazda serialu "2XL", "Ranczo" i "W rytmie serce" na pierwszy ogień wybrała słynny utwór "Sen o dolinie". Jak wypadła w tej roli? Sprawdź już teraz poniżej.

Elżbieta Romanowska jako Krzysztof Cugowski w TTBZ 11

Elżbieta Romanowska rozpoczęła swoją przygodę z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od naprawdę spektakularnej metamorfozy. Jeśli chcecie zobaczyć, jak jurorzy ocenili jej wokalne popisy w roli lidera zespołu Budka Suflera, to koniecznie oglądajcie premierowy odcinek 11. sezonu show już w sobotę, 23 lutego o godz. 22:10 w Polsacie.

Zapowiedź pierwszego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" z fragmentem występu Eli Romanowskiej wcielającej się w Krzysztofa Cugowskiego możecie obejrzeć już teraz poniżej.

Zdjęcia aktorki przed metamorfozą w Cugowskiego i po niej do obejrzenia w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: TTBZ 11 - uczestnicy. Sprawdź, kto występuje w 11. edycji