EMBody wywołuje bardzo silne skurcze mięśni, których nie można osiągnąć podczas żadnego treningu - 30-minutowa sesja zabiegu daje efekt porównywalny do 20 tys. brzuszków lub przysiadów. Zmuszają one mięśnie do przystosowania się i rozpoczęcia przebudowy jego wewnętrznej struktury. Proces ten powoduje zwiększenie gęstości i objętości mięśni. Zabieg ten jest dedykowany dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którym zależy, aby przyspieszyć rezultaty treningów oraz pacjentów, którzy chcą wymodelować swoją sylwetkę bez większego wysiłku na siłowni, a także dla kobiet, które chcą szybko wrócić do figury sprzed ciąży.

Jak wygląda zabieg EMBody?

Zabieg składa się z minimum 4 sesji zaplanowanych w odstępie 2-3 dni i trwa nie dłużej niż 30 minut. W czasie jednego treningu wywoływane jest dwadzieścia tysięcy skurczów mięśni, których człowiek nie jest w stanie wykonać podczas półgodzinnego wysiłku fizycznego. Dzięki działaniom wielofunkcyjnego urządzenia BTL EMBODY zmocnisz także mięśnie pośladków i zredukujesz tkankę tłuszczową oraz możesz cieszyć się płaskim, umięśnionym brzuchem. Poprawę można zaobserwować po jednym zabiegu, jednak najlepsze wyniki osiąga się od 2 do 4 tygodni po ostatniej sesji. 

Warto dodać, że zabieg spalający tłuszcz i budujący mięśnie jest bezbolesny i nie wymaga żadnego przygotowania, a w jego trakcie można się w stu procentach zrelaksować. Ze względu na to, że jest nieinwazyjny, po jego zakończeniu można podjąć normalną aktywność. 

EMBody - gdzie wykonać zabieg?

Lifiting oraz modelowanie brzucha i pośladków możecie wykonać w pracowni diagnostycznej WizjaMed w Łodzi przy ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 92. Wystarczy, że telefonicznie skontaktujecie się z poradnią, a na miejscu, jedni z najlepszych specjalistów w Polsce ustalą plan treningowy dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb. Przypomnijmy, że zabieg odbywa się w pozycji leżącej, głowice aparatu przykładane są do odpowiedniej części ciała - brzucha, pośladków czy ud.

Poradnia WizjaMED, Łódź, ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 92. Telefon: 42 208 01 00