Doda opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym oświadczyła, że podjęła decyzję o rozwodzie z Emilem Stępniem. Jej były partner, Emil Haidar (brat Kamila Haidara, męża Zosi Ślotały) postanowił skomentować ten fakt w social mediach. Komentarz jest specyficzny...

Emil Haidar o rozwodzie Dody

Wokalistka wyznała, że szczegóły rozstania chce zatrzymać dla siebie, a jej prywatne decyzje nie mają żadnego związku z promocją filmu "Dziewczyny z Dubaju". Podkreśliła także, jaka jest jej rola w firmie i czym zajmuje się jej mąż. Wpis opatrzyła krótkimi grafikami z wymownymi przekazami. 

Zanim uprzedzi mnie "ktoś dyskretny"... Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną - napisała na Instagramie.

Były narzeczony Dody, Emil Haidar tego samego dnia wstawił na swoje instastory dwa wymowne zdjęcia, które są jego "komentarzem" do rozwodu.

Były partner Dody posunął się za daleko?

ZOBACZ TAKŻE: Doda ogłasza, że złożyła pozew o rozwód: "Decyzja jest ostateczna"