Emil Stępień i Doda wzięli ślub w sobotę 14 kwietnia 2018 roku w Hiszpanii. To właśnie tam, w Marbelli, wokalistka posiada jedną ze swoich posiadłości i to miejsce nazywa "drugim domem". Na uroczystości pojawiła się tylko rodzina i bliscy przyjaciele pary. To pierwszy związek Dody, który zdecydowała się trzymać z dala od show-biznesu. Do samego końca Emil Stępień i Doda swoje uczucie, zaręczyny i wreszcie ślub, trzymali w absolutnej tajemnicy. Czy to znaczy, że Rabczewska wreszcie znajdzie u jego boku szczęście? Sprawdźcie, kim jest Emil Stępień - mąż Dody.

Emil Stępień - wiek 

Emil Stępień urodził się w 1977 r. i w tym roku skończy 41 lat. Jest 7 lat starszy od Dody (34). Stępień jest producentem filmowym, który ma na swoim koncie produkcję takich filmów, jak Służby specjalne, Last minute, czy Pitbull. Ostatni Pies, w którym Doda zagrała jedną z głównych ról. Przez wiele lat Emil współpracował z Patrykiem Vegą. Nowego "Pitbulla" wyprodukował już jednak bez Vegi, ale z Władysławem Pasikowskim.

Emil Stępień - Instagram

Emil Stępień nie ma konta na Instagramie. Jego zdjęcia ze ślubu z Dodą możemy oglądać jedynie na profilu wokalistki - @dodaqueen. Pojawiają się tam też filmiki z poprawin, a także zdjęcia z zaręczyn.

Emil Stępień i Doda - zaręczyny

Jak się okazuje, Doda i Emil Stępień zaręczyli się już... rok temu! Co ciekawe, producent filmowy oświadczył się wokalistce w tym samym miejscu, w którym wzięli ślub, czyli w Hiszpanii. Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Dody? Naprawdę robi wrażenie! Najprawdopodobniej do zaręczyn Dody i Emila doszło w zeszłe wakacje. Czyli równo rok później para wzięła ślub. Gratulujemy!