Doda ma nowego partnera? To pytanie od wczoraj zadaje sobie większość fanów piosenkarki, ale także serwisów plotkarskich. Wszystko po tym, jak światło dzienne ujrzały dość zaskakujące zdjęcia 36-latki i amerykańskiego aktora, Maxa Hodgesa, na których nie szczędzą sobie czułości. Mężczyzna w opisie fotografii zasugerował nawet, jakoby zaręczył się z polską gwiazdą sceny muzycznej. Głos w tej sprawie postanowił zabrać Emil Stępień, aktualny mąż Doroty Rabczewskiej. 

ZOBACZ: Doda na zdjęciach z amerykańskim aktorem. Mężczyzna sugeruje zaręczyny z wokalistką!

Emil Stępień skomentował znajomość Dody z amerykańskim aktorem

- Nie rozstaliśmy się. Dziękuję za telefon i troskę. Nic więcej nie powiem - oznajmił 43-letni producent filmowy w rozmowie z "Faktem", który tym samym rozwiał wszystkie wątpliwości. 

Do medialnych rewelacji nie odnieśli się na razie ani Doda, ani Max Hodges. Na pytanie jednej z internautek, czy artystka w jakikolwiek sposób zamierza wypowiedzieć w tej sprawie, autorka hitu "Nie daj się" odpowiedziała krótko: "Nie"

Przypomnijmy, że Doda i Emil Stępień są małżeństwem od ponad dwóch lat. Para stanęła na ślubnym kobiercu w kwietniu 2018 roku. Ślub oraz przyjęcie weselne odbyło się w hiszpańskiej miejscowości Marbella, w zupełnej tajemnicy przed mediami. 

SPRAWDŹ TAKŻE: Max Hodges - to nowy mężczyzna w życiu Dody. Kim jest przystojny Amerykanin?