Emilia Komarnicka-Klynstra w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" do tej pory szła jak burza. Po czterech odcinkach aktorka z wynikiem 129 punktów znajduje się na pierwszym miejscu tabeli. Czy po kolejnej metamorfozie uda jej się utrzymać pozycję lidera? Odtwórczyni roli doktor Agaty Woźnickiej w serialu "Na dobre i na złe" w 5. odcinku show musiała przeobrazić się w największą muzyczną sensację tego roku - 17-letnią Billie Eilish, która od miesięcy okupuje szczyty list przebojów na całym świecie i intryguje miliony ludzi swoim wyrazistym wizerunkiem.

- Ona twierdzi, że gdyby chodziła do normalnej szkoły to nie byłaby w miejscu, gdzie jest teraz - opowiada Emilia.

Emilia Komarnicka-Klynstra jako Billie Eilish

A co aktorka mówi o pracy, którą musiała wykonać przed swoim występem?

- Billie ma ten wokal tutaj bardzo studyjny bliziutko mikrofonu, delikatnie wszystko śpiewane. Dodatkowo mamy ten jej taniec, który jest kontrolowanie niekontrolowany - wyznała w rozmowie z prowadzącym, Maciejem Dowborem.

Emilia Komarnicka-Klynstra dostała za zadanie jak najwierniej odtworzyć teledysk Billie Eilish do jej megahitu "Bad Guy", który ma już ponad 570 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Jak Emilia wygląda jako Billie? Fragment występu Emilii Komarnickiej w przeboju "Bad Guy" możecie zobaczyć już teraz poniżej:

5. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w sobotę 5 października o godzinie 22:20 w Polsacie.

SPRAWDŹ TEŻ: Emilia Komarnicka-Klynstra prywatnie i zawodowo: wiek, mąż, syn, Instagram, role