Emilia Komarnicka-Klynstra nie przestaje zachwycać jurorów i widzów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12". Po ośmiu odcinkach show z wynikiem aż 282 punktów aktorka jest zdecydowaną liderką rankingu. I nic nie wskazuje na to, aby wkrótce miało się to zmienić. W 9. odcinku "TTBZ" utalentowana artystka wciela się w żywą legendę amerykańskiej muzyki - Dolly Parton

Emilia Komarnicka-Klynstra jako Dolly Parton

Emilia Komarnicka-Klynstra dostała za zadanie zaśpiewać jako Dolly Parton hit pt. "9 to 5" z 1980 roku. Aktorka nie ukrywa, że ta metamorfoza to dla niej naprawdę spore wyzwanie.

- Z jednej strony bardzo kierunkowo, jak laser, w tej wysokości sprecyzowana, z drugiej strony - rozpłaszczona, z trzeciej strony - bardzo konkretna, a z tej siódmej - bardzo rozwibrowana - rozwodzi się Emila w rozmowie z prowadzącym, Maćkiem Dowborem. - Wiesz, oglądałam jej koncerty, teraz z 2014 roku i ona śpiewa "9 to 5". Nadal ma tę samą czystą radość ze spotkania z widzem i z muzyki, którą robi –podsumowuje Emilia.

Premierowa emisja 9. odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" już w sobotę, 2 listopada, o godz. 22:15 w Polsacie. Powtórka tradycyjnie w niedzielę o godz. 15:45. Fragment występu Emilii Komarnickiej w roli Dolly Parton możecie obejrzeć u nas już teraz poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Emilia Komarnicka prywatnie i zawodowo: wiek, mąż, syn, Instagram