Emilia Komarnicka-Klynstra w wielkim finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" wciela się w ikonę polskiej estrady, Edytę Geppert. Aktorka zdecydowała, że w ostatnim odcinku tej edycji show postawi na ogromne emocje. Gwiazda serialu "Na dobre i na złe" walczy o główną wygraną w postaci czeka na 100 tys. zł z kultową, ale też bardzo trudną do zaśpiewania na żywo, balladą "Jaka róża, taki cierń".

Emilia Komarnicka-Klynstra jako Edyta Geppert

- Chciałam się w jakimś sensie pożegnać i postawić na treść - to jest bardzo bliskie mi i artystce, którą wybrałam - zdradza Emila Komarnicka-Klynstra Maćkowi Dowborowi. - Jest artystką bardzo charakterystyczną (…) nie też taką najprostszą do tego, żeby tą charakterystyczność wydobyć – stwierdza Maciek.

Na czym Emilia musiała się skupić przygotowując występ w roli Edyty Geppert z połowy lat 80-tych? - Największym wyzwaniem jest jej ogromna siła wewnętrzna, która tworzy atmosferę magii - zapewnia aktorka. I dodaje: - Ona za każdym razem z tak ogromnym skupieniem wychodzi na scenę, jakby wnosiła to, o czym chce opowiadać i rozmawiać z publicznością.

12. i zarazem ostatni, finałowy odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w sobotę, 23 listopada, o godz. 22:15 w Polsacie. 

Fragment występu Emilii Komarnickiej w roli Edyty Geppert możecie obejrzeć u nas poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Emilia Komarnicka prywatnie i zawodowo: wiek, mąż, syn, Instagram, role