Emilia Komarnicka-Klynstra w pierwszym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" zdobyła aż 32 punkty i ustąpiła tylko fenomenalnemu Robertowi Koszuckiemu. W drugim odcinku przebojowego show Telewizji Polsat aktorka znana z "Na dobre i na złe" będzie walczyć o zwycięstwo jako hollywoodzka gwiazda, Kate Hudson. Emilia Komarnicka-Klynstra wykona na scenie przebój "Cinema Italiano" ze ścieżki dźwiękowej do nominowanego do Oscarów i Złotych Globów musicalu "Nine - Dziewięć". Jak wypadła w tej roli?

Emilia Komarnicka-Klynstra jako Kate Hudson

Uczestniczka 12. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyznała, że wierne odtworzenie teledysku było dla niej dużym wyzwaniem.

To jest jedna strona kondycyjna, a druga strona - Kate Hudson, Fellini („Nine” oparty jest na motywach ze słynnego „Osiem i pół” Felliniego - przyp. red.), nawet ta scena w musicalu, to co ona tańczy, to jest wyobrażenie głównego bohatera, czyli wyobrażenie na temat ideału kobiety. No i weź to złap - wyznała w rozmowie z prowadzącym, Maciejem Dowborem.

Premierowa emisja drugiego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w sobotę 14 września o godz. 22:10 w Polsacie. Fragment występu Emilii Komarnickiej w roli Kate Hudson możecie obejrzeć już teraz poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Emilia Komarnicka-Klynstra prywatnie i zawodowo: wiek, mąż, syn, Instagram, role