Emilia Komarnicka-Klynstra znana jest telewidzom głównie z serialu "Na dobre i na złe". Tej jesieni widzowie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" będą mieli okazję przekonać się o tym, że jest nie tylko świetną aktorką, ale także utalentowaną wokalistką. Co ciekawe, Emilia Komarnicka już w 2005 roku zdobyła II Nagrodę w Konkursie Piosenki Aktorskiej w Koszalinie. Sprawdź, co jeszcze wiemy na temat jej życia prywatnego i zawodowego już teraz poniżej.

Emilia Komarnicka-Klynstra - wiek, mąż, dziecko

Emilia Komarnicka urodziła się 24 czerwca 1985 roku w Brzegu. W 2017 roku wyszła za mąż za swojego kolegę z serialu "Na dobre i na złe", Redbada Klynstrę. W 2018 roku para przywitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Ich syn ma na imię Kosma

Emilia Komarnicka-Klynstra - wykształcenie, kariera

Emilia Komarnicka w 2008 roku została absolwentką Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Po ukończeniu studiów przez sześć lat występowała na deskach Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Od 2014 roku aktorka gra w Teatrze Ateneum w Warszawie. Największą popularność przyniosła jej rola doktor Agaty Woźnickiej w serialu "Na dobre i na złe". Znana jest także z roli Moniki Korczab w serialu "Ranczo", Ani w "Och, Karol 2" oraz Natalii w filmie sensacyjnym "80 milionów".

Zobacz zdjęcia Emilii-Komarnickiej z mężem i synkiem w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto występuje w 12. edycji?