Emily Ratajkowski jest w ciąży - dowiedzieliśmy się o tym z okładki najnowszego wydania amerykańskiego "Vogue'a". Modelka i jej mąż, Sebastian Bear McClard spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Emily Ratajkowski pokazała ciążowy brzuch

29-latce udało się ukrywać fakt, że spodziewa się potomka, przez kilka miesięcy. Na jej instagramowym profilu w poniedziałek pojawiło się zdjęcie, które wskazuje, że Emily jest w ciąży już od jakiegoś czasu. Wraz z sesją zdjęciową, Ratajkowski zdecydowała się też na intymny wywiad.

Gdy ja i mój mąż powiedzieliśmy znajomym, że spodziewamy się dziecka, niemal zawsze po gratulacjach padało pytanie: "czy wiesz, jakiej płci dziecko chciałabyś mieć?" Odpowiadamy, że nie będziemy tego wiedzieli aż do 18. roku życia, kiedy nasze dziecko samo nam to powie. Wszyscy się z tego śmiali. Ale jest w tym trochę prawdy, bo mowa o czymś więcej, niż genitaliach - nie wiemy przecież kto, a właściwie, co rośnie w moim brzuchu? - mówi modelka.

Mój mąż lubi mówić, że "jesteśmy w ciąży", co, choć uważam za urocze, nie jest prawdziwe - dodaje. Jego DNA jest we mnie, ale moje nie jest w nim.(...) Ciążę przechodzi się tak naprawdę samotnie. Mimo kochającego męża i oddanych przyjaciółek, jestem sama z moim zmieniającym się ciałem - czytamy. Nikt ze mną tego nie jest w stanie współodczuwać - ani bólu pleców, ani ciężaru piersi, który wita mnie każdego ranka.

Emily zamieściła też na Instagramie wyjątkowy filmik, w którym pokazuje rosnący brzuch i intymne chwile z mężem. Pod postem sypią się gratulacje og gwiazd i fanów modelki.