Emily Ratajkowski, która dokładnie dziś świętuje swoje 26-te urodziny, przebywa obecnie na planie najnowszego filmu Geroge'a Ratliffa „Wecome Home”, który ma wejść na ekrany kin już w przyszłym roku. Kogo gra tam modelka o polskich korzeniach? Tego póki co nie ujawniono. Wiadomo za to, żeRatajkowski po raz kolejny będzie miała okazję pochwalić się przed kamerą swoimi wdziękami! A to robi, jak wiadomo, chętnie. Już teraz Emily promuje nowy film ze swoim udziałem, pokazując nowe nagie zdjęcia z planu na Instagramie. Tak dużo nie pokazała chyba jeszcze nigdy! Cóż, Emily Ratajkowski nie pozostawia dużo dla wyobraźni...

ZOBACZ TEŻ: ANNA MUCHA Pokazała nową fryzurę! Jak wygląda w uczesaniu na Joan Collins?

Podczas jednej ze scen Emily Ratajkowski ma przemaszerować nago przez cały ogród! To właśnie podczas kręcenie tej sceny we włoskim miasteczku Todi przyłapali ją paparazzi, którzy od razu zrobili gwieździe kilka zdjęć. Niestety, nie mogli oni dostać się na sam plan filmowy, dlatego tym razem zdjęcia modelki robione z ukrycia są wyjątkowo nieostre i niewyraźne. Ale i tak widać na nich niezwykle zgrabną pupę aktorki! Tak: naga pupa Emily Ratajkowski promuje film "Welcome Home". Zaskoczeni?

PRZECZYTAJ TEŻ: EMILY RATAJKOWSKI znowu pokazała się nago! Tym razem w Cannes! Przesadziła...?

Ciekawe, jak dużo z tej sceny zostanie w filmie, a ile zostanie wycięte. Wszystko zależy oczywiście od roli, ale liczymy, że podczas montażu George Ratliff będzie wyjątkowo hojny dla fanów Emily Ratajkowski!

A korzystają z okazji życzymy Emily zawrotnej kariery z okazji je urodzin! I czekamy na jej przyjazd do Polski. Czy zdecyduje się na niego wkrótce?