Emily Ratajkowski uważana jest za jedną z najseksowniejszych modelek na świecie. Rozgłos przyniosły jej odważne sesje zdjęciowe, ale przede wszystkim udział w kontrowersyjnym teledysku „Blurred Lines” Robina Thicke. Zresztą dziś jej Instagram pełny jest półnagich zdjęć. Emily Ratajkowski często podkreśla, że w pełni akceptuje swoje ciało. Na swoich mediach społecznościowych regularnie zamieszcza seksowne zdjęcia, na których pozuje topless.

Na Instagramie modelki roi się od fotografii, na których jest prawie naga. Niestety, gdy światło dziennie ujrzały odważne zdjęcia, na których Emily Ratajkowski nago pozuje przed obiektywem aparatu, nie była z tego zadowolona. W 2012 roku Imperial Pictures Publishing wydał album, w którym pojawiło się aż 72 fotografie, na których modelka pozuje zarówno w bieliźnie, jak i nago. To bardzo odważne zdjęcia, na których Emily Ratajkowski jest naga i wyuzdana. Autorem zdjęć jest fotograf Jonathan Leder.

Nagła publikacja nagich zdjęć Ratajkowski z 2012 roku odbiła się szerokim echem w mediach. Początkowo modelka nie komentowała ujawnionych zdjęć. W wyniku zamieszania, jakie wokół nich powstało, Emily Ratajkowski odniosła się do tej sesji na swoim Twitterze.

Nie chciałam wypowiadać się publicznie na temat ostatnio opublikowanych zdjęć Jonathana Ledera, bo nie chciałam przynosić mu rozgłosu. Ale mam już tego dość. zdjęcia, które zostały użyte bez mojej zgody to przykład, który zaprzecza temu, o co walczę, że kobiety powinny same decydować o tym, kiedy i jak chcą prezentować swoją seksualność i swoje ciało - napisała modelka.

Co ciekawe, Emily Ratajkowski nie raz wywołała burzę w mediach społecznościowych swoimi odważnymi zdjęciami. Jej Instagram przepełniony jest zdjęciami, na którym pozuje nago, topless lub w skąpym bikini. Ich publikację Emily tłumaczy jednak jako prawo kobiet do pokazywania swojego ciała... 

Zobaczcie w naszej galerii odważne zdjęcia Emily Ratajkowski! >>