Emily Ratajkowski i jej mąż, aktor Sebastian Bear-McClard, spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Para wzięła ślub w 2018 roku po zaledwie kilku tygodniach znajomości, a ceremonia ich zaślubin była wyjątkowo skromna. Emily i Sebastian zaprosili jedynie garstkę swoich znajomych. Modelka miała na sobie musztardowy garnitur z Zary za 200 dolarów, z kolei jej mąż postawił na czarną koszulę, jasnoniebieską marynarkę i złote sygnety. 

Emily Ratajkowski jest w ciąży. Wywiad w "Vogue"

Swoją ciążę Ratajkowski ogłosiła na okładce amerykańskiego "Vogue'a". W wywiadzie przyznała, że razem z mężem nie zamierzają jednoznacznie określać płci swojego dziecka, dopóki ono samo o tym nie zdecyduje. Dodała także, że dopiero teraz zrozumiała, jak czują się kobiety w ciąży i żaden, nawet najbardziej kochający mężczyzna, nie jest w stanie sobie tego wyobrazić.

- Mój mąż lubi mówić, że "jesteśmy w ciąży". Wtedy ja zaznaczam, że chociaż to stwierdzenie brzmi słodko, nie jest do końca prawdziwe. (...) Kobieta w ciąży jest sama. Pomimo tego, że mam kochającego partnera i wiele przyjaciółek gotowych do dzielenia się ciążowymi poradami, ostatecznie jestem sama ze swoim ciałem.

Nie ma nikogo, kto by to poczuł za mnie - ostre bóle w dolnej części brzucha, które pojawiają się znikąd, gdy oglądam film, lub bolesny ciężar moich piersi, który budzi mnie każdego ranka. Mój mąż nie ma żadnych objawów fizycznych w "naszej" ciąży, co jest kolejnym przypomnieniem, jak różne mogą być doświadczenia tego czasu dla kobiety i mężczyzny.

Emily Ratajkowski w ciąży w Nowym Jorku [zdjęcia]

Ratajkowski w ciąży po raz pierwszy została sfotografowana przez paparazzich podczas spaceru w Nowym Jorku. Przyszła mama zaprezentowała się w bardzo oryginalnej ciążowej stylizacji - miała na sobie czarną, obcisłą sukienkę z odważnymi wycięciami na biodrach, na temat której rozpisują się już światowe magazyny.

Zdjęcia Emily Ratajkowski obejrzycie w naszej galerii.