Emily Ratajkowski to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych modelek i aktorek na świecie. Na jej koncie znalazło się już mnóstwo sesji zdjęciowych oraz pokazów mody dla największych marek, a karierę rozpoczęła od nagich zdjęć w magazynie "Treats!". Z czasem do Emily zaczęły przychodzić także propozycje filmowe. Tylko ostatnio amerykańska piękność zaczęła zdjęcia do obrazu "Welcome Home" w reżyserii George’a Ratliffa. W jednej ze scen, żadne to zaskoczenie, modelka znowu wystąpi nago ;-) Już nie możemy się doczekać premiery tego obrazu!

ZOBACZ: EMILY RATAJKOWSKI kończy 26 lat i znów pozuje nago! Pokazała już wszystko? [GALERIA]

Emily Ratajkowski urodziła się w rodzinie artystów. Jej ojciec, który ma polskie korzenie, był malarzem, a matka pisarką. Modelka przez rok studiowała sztukę. Ostatecznie zdecydowała się rzucić naukę i skupić na karierze w modelingu. Jej idealne proporcje spowodowały, że domy mody zaczęły angażować ją głównie do kampanii reklamowych kostiumów kąpielowych i bikini. Nic dziwnego, że zdjęciami z tych sesji Emily co i rusz chwali się na swoich social mediach. A teraz - w środku sezonu wakacyjnego - jest ich jeszcze więcej!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak Emily Ratajkowki prezentuje się w najpiękniejszych i najdroższych kostiumach kąpielowych świata. Może w jej propozycji wybierzecie też coś dla siebie na zbliżający się urlop lub wakacje?

Myślicie, że Emily ma lepsze ciało niż Joanna Krupa, która przecież też nie stroni od nagich zdjęć na Instagramie…?