Emily Ratajkowski właśnie rozpoczęła nowy etap w życiu. Modelka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że po raz pierwszy została mamą. Gwiazda opublikowała na swoim oficjalnym Instagramie pierwsze zdjęcie z noworodkiem, dzięki temu wiemy, że 29-latka urodziła syna. Chłopiec, który przyszedł na świat 8 marca, otrzymał imię Sylvester

Sylvester Apollo Bear jest już na świecie. Sly urodził się 8 marca 2021 roku w najbardziej surrealistyczny, piękny i przepełniony miłością poranek w moim życiu - napisała świeżo upieczona mama. 

Emily Ratajkowski po raz pierwszy została mamą

Przypomnijmy, że swoją ciążę Emily Ratajkowski ogłosiła pod koniec października na łamach amerykańskiego "Vogue'a". W wywiadzie przyznała m.in., że dopiero teraz zrozumiała, jak czują się kobiety oczekujące narodzin dziecka i żaden, nawet najbardziej kochający mężczyzna, nie jest w stanie sobie tego wyobrazić.

Mój mąż lubi mówić, że "jesteśmy w ciąży". Wtedy ja zaznaczam, że chociaż to stwierdzenie brzmi słodko, nie jest do końca prawdziwe. (...) Kobieta w ciąży jest sama. Pomimo tego, że mam kochającego partnera i wiele przyjaciółek gotowych do dzielenia się ciążowymi poradami, ostatecznie jestem sama ze swoim ciałem - wyznała.

Mężem amerykańskiej modelki od 2018 roku jest aktor Sebastian Bear-McClard. Para stanęła na ślubnym kobiercu po zaledwie kilku tygodniach znajomości. 

Zobacz pierwsze zdjęcie Emily Ratajkowski z nowo narodzonym synem w naszej GALERII.

ZOBACZ TAKŻE: Rozalia Mancewicz urodziła. Miss Polonia 2010 pochwaliła się pierwszym zdjęciem maleństwa