Emily Ratajkowski dla wielu dziewczyn jest ikoną mody. Mimo że ma dostęp do ubrań topowych światowych projektantów, często sięga po niedrogie ubrania z sieciówek, albo wspiera mniej znanych twórców. Amerykańska modelka i aktorka, która posiada polskie korzenie, postanowiła ostatnio wesprzeć nasz lokalny rynek mody i na meczu Lakers-Cleveland Cavaliers w Los Angeles pojawiła się w botkach od Magdy Butrym. To nie pierwszy raz, kiedy Ratajkowski zdecydowała się na projekt polskiej projektantki. Na galę DIRECTV Super Saturday Night 2019 włożyła czerwoną jedwabną pelerynę z metką Butrym, a w jej bestsellerowej oversizeowej marynarce "Bursa", dała się sfotografować spacerując po ulicach Nowego Jorku. Sprawdziliśmy, ile kosztują botki Emily Ratajkowski i gdzie możecie kupić podobne.

Emily Ratajkowski w butach Magdy Butrym

Magda Butrym własną markę założyła w 2014 roku w Warszawie i w ciągu pięciu lat zdążyła zdobyć międzynarodowe uznanie. Do grona wielbicielek pochodzącej ze Śląska kreatorki dołączają kolejne gwiazdy i influencerki. Ubrania i buty Butrym noszą już m.in. Kylie Jenner, Bella Hadid, Rosie Huntington-Whiteley, czy wspomniana Emily Ratajkowski. I nic dziwnego - Polka znana jest z ręcznie wykonanych, doskonałej jakości produktów, tworzonych przez lokalnych rzemieślników pochodzących z różnych regionów Polski. Ich zaangażowanie i pasja znajduje odzwierciedlenie w jakości, a każdy produkt jest starannie wykonany, dopracowany i dopełniony unikalnymi detalami.

Botki Magdy Butrym, które wybrała Emily Ratajkowski to model "England", za który w normalnej cenie trzeba było zapłacić 5780 zł. Obecnie jednak skórzane, kremowe buty od projektantki kupicie za połowę ceny - w sklepie internetowym marki są dostępne za 3470 zł.

Buty w stylu Magdy Butrym, wpisujące się w panujące trendy, kupicie poniżej: