Tegoroczna gala rozdania nagród muzycznych Brit Awards przyniosła widzom wiele emocji! Oprócz wpadkiMadonny uwagę fotoreporterów zwróciły również Emma Bunton i Melanie C.

Byłe członkinie ze Spice Girls chętnie pozowały paparazzi do zdjęć .Panie od wielu lat przyjaźnią się. Ich relacji nie popsuło nawet zawieszenie działalności zespołu. Emma i Mel C do dziś gościnnie występują na koncertach, gdzie wykonują w duecie między innymi słynne "2 Become 1". Wokalistki nagrały również piosenkę  - "I Know Him So Well".

Dla fanów zespołu mamy miłą informację. Od kilku miesięcy mówi się o powrocie Spice Girls. Wokalistki od dawna planują wielki comeback. 

ZOBACZ: Spice Girls - Szykują wielki powrót?

Niestety, na wsparcie Victorii Beckham nie mają, co liczyć... Według ustaleń prasy żona piłkarza Davida Beckhama i projektantka mody w ogóle nie myśli o udziale w ponownej reaktywacji Spice Girls. Ponoć Victoria uważa swoje muzyczne początki w branży show-biznesu za dość wstydliwe... 

Pozostałe panie nie mają wyboru. Doskonale zdają sobie sprawę, że w dawnym składzie są w stanie przyciągnąć uwagę mediów i zarobić satysfakcjonujące pieniądze, których nie zapewnią im solowe projekty. Czy plan dojdzie do skutku i spotka się z oczekiwanym przez wokalistki powodzeniem?

Bardzo możliwe! Emma Bunton i Melanie C w drodze na Brit Awards zrobiły sobie wspólne zdjęcie ze słynnym znakiem "Girl Power!". Czyżby był to znak odrodzenia Spice Girls?! Czekacie na ich powrót? Poniżej przypominamy Wam ich największe przeboje.