Śliczna Brytyjka nie posiada się ze szczęścia. O wyjątkowych doświadczeniach ciąży pisała na Twitterze i teraz również wysłała informację do swoich fanów: „Nasz mały skarb jest w świetnej formie. Jesteśmy niewiarygodnie szczęśliwi. Dziękuję wszystkim i kocham was. Xx” napisała na swoim koncie.

Odwieczna, chociaż już 35-letnia lolita jest od 13 lat (w show biznesie to rekord!) w związku z muzykiem Jadem Jonesem, młodszym od niej o 3 lata. Zakochana i zachwycona perspektywą niańczenia maleństwa Emma doskonale radzi sobie również w życiu zawodowym. Po kilku solowych albumach, Miss Bunton rozpoczęła karierę jako prezenterka telewizyjna. Z powodzeniem prowadzi tygodniowy talk show „Don't Stop Believing”.

Chociaż słynne Spice Girls nie odnalazły się razem na scenie, to doskonale radzą sobie jako kobiety i … matki. Tego lata w świecie pieluszek i smoczków zagoszczą dwie „pikantne” piosenkarki. Victoria Beckham, mama trzech chłopców w lipcu ma urodzić córeczkę. Marzyła o tym od dawna i teraz jej marzenia się ziszczą. Tygrysica Melanie Brown, od 2007 roku żona producenta Stéphana Belafonte również powiększy rodzinkę, w której skład wchodzą obecnie dwie wspaniałe córki: Phoenix Chi, 12 lat (z małżeństwa z Jimmy Gulzarem) i Angel Iris, 3 lata (niespodzianka z romansu z Eddim Murphym). Scary Spice, która przeobraziła się w królową fitness ma rodzić w lipcu.

Spice Mothers życzymy wszystkiego najlepszego!