Emma Roberts została matką - krzyczały nagłówki serwisów internetowych pod koniec ubiegłego roku. Gwiazda seriali "Scream Queens" i "American Horror Story", a prywatnie kuzynka sławnej Julii Roberts, po dwóch tygodniach postanowiła w końcu oficjalnie potwierdzić radosne doniesienia mediów.

ZOBACZ: Emma Roberts urodziła. Aktorka dała swojemu pierwszemu dziecku rzadkie i oryginalne imię

Emma Roberts pochwaliła się zdjęciem z synem

12 stycznia na oficjalnym profilu 29-latki na Instagramie pojawiło się jej pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Plotki okazały się prawdą - aktorka i jej partner Garret Hedlund faktycznie przywitali na świecie syna o imieniu Rhodes. Z wpisu Roberts dowiadujemy się jednak, że chłopiec otrzymał także drugie imię.

Dziękuję 2020 za to, że choć jedna rzecz wyszła dobrze. Nasze jasne światło Rhodes Robert Hedlund - napisała pod swoim zdjęciem z maleństwem.

Choć aktorka nie wyjaśniła, skąd wzięła pomysł na imiona dla syna, to wszystko wskazuje na to, że swoje drugie imię chłopiec otrzymał na cześć członka najbliższej rodziny, Roberta Martina Hedlunda, czyli ojca Garreta.

Pod postem pojawiło się kilkanaście tysięcy komentarzy od fanów i znajomych z branży. Gratulacje dla świeżo upieczonej mamy złożyli pod postem m.in. Ashley Benson, Reese Whiterspoon, Ashley Tisdale, Taylor Lautner i Lily Aldridge.

Zobacz pierwsze zdjęcie Emmy Roberts z synkiem w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Malwina Siwiec urodziła. Siostra Natalii Siwiec pochwaliła się zdjęciami dziecka