Nawet, jeżeli saga o Harrym Potterze to już dla niej przeszłość, aktorka nie zdołała powstrzymać łez na londyńskiej prapremierze.Emma Watson prawdopodobnie na zawsze pozostanie w sercach fanów słynnej historii. W międzyczasie, udaje jej się jednak zmieniać nieco wizerunek, głównie na polu mody i urody. Od lutego, wiemy, że o współpracę poprosiła ją marka Lancôme, a inni kreatorzy z całego świata też nie kryją zainteresowania młodą aktorką. Wielbiciele gwiazdki natychmiast obejrzeli materiał z planu zdjęciowego w Paryżu i jeszcze raz mogli się zachwycić Emmą: jest piękna, elegancka i stylowa.     

Materiał making-of kampanii, o którą chodzi, zabiera nas za kulisy romantycznej ballady w samym sercu miasta świateł. Podglądamy nocną eskapadę ślicznej Emmy z czarującym młodym mężczyzną. Film na pewno przyczyni się do sukcesu kolejnego hitu Lancôme: perfum Trésor Midnight Rose, bardziej dziewczęcej wersji kultowego zapachu Trésor. „Jestem zaszczycona tym, że zostałam wybrana na ambasadorkę Lancôme. To marka, która jest synonimem najwyższej klasy. Kojarzy się z fantastycznymi kobietami i potrafi iść z duchem czasu” powiedziała Emma. Aktorka dodaje również: „Perfumy są delikatne i bardzo ciepłe. W Midnight jest coś magicznego.”     

Wybierając Emmę na ambasadorkę, marka Lancôme zrobiła doskonały ruch, bo tym samym, trafi do młodego pokolenia fanów epopei o Harrym Potterze. Do młodych, wolnych, niezależnych i stylowych kobiet. Właśnie takich jak Emma Watson.

Miss Watson to wyjątkowa muza, która być może, ma jeszcze przed sobą momenty największej sławy.