Emma Watson i Robert Pattinson są parą? Media obiegła ostatnio informacja, że para młodych aktorów, od kilku tygodni się ze sobą spotyka, a ich relacja idzie w jednym, wiadomym kierunku. Podobno Watson i Pattinson świetnie się rozumieją i dogadują, a Robert jest zauroczony piękną Brytyjką. Para poznała się w 2005 roku na planie filmu "Harry Potter i Czara Ognia" i jak donosi National Enquirer, po tylu latach, ich relacja wreszcie zmieniła charakter na bardziej romantyczny.

Emma Watson i Robert Pattinson są razem?

"Rozmawiają codziennie przed pójściem spać. To zmierza w jednym kierunku! Jest między nimi chemia i mają nadzieję, że to silne zauroczenie przemieni się w długotrwały, poważny związek. Obydwoje mają za sobą kilka związków, dzięki którym są teraz mądrzejsi i wiedzą konkretnie, czego chcą od partnera" - donosi "National Enquirer".

Emma Watson i Robert Pattinson jak na razie nie potwierdzili tych doniesień. Za to serwis Gossip Cop podaje, że plotki o ich związku nie są prawdziwe. Powołuje się na "źródło z otoczenia Emmy Watson", a także na to, że National Enquirer wcześniej w tym roku insynuował romans Pattinsona z Katy Perry, która okazała się być tylko jego koleżanką.