Wytwórnia Disneya coraz chętniej realizuje filmy fabularne na podstawie swoich kultowych animacji. W zeszłym roku premierę miała "Czarownica" z Angeliną Jolie, a w tym będziemy mogli obejrzeć nową wersję "Kopciuszka", z Cate Blanchett i Heleną Bonham-Carter.

Teraz okazuje się, że kolejną kultową bajką, którą wzięli na warsztat pracownicy Disneya, będzie "Piękna i Bestia"! W tytułową rolę Belli wcieli się znana z filmów o Harrym Potterze Emma Watson.

Piękna aktorka nie kryje swojego podekscytowania i przyznała, że marzyła o takiej roli, odkąd skończyła sześć lat!

"Wreszcie mogę to Wam powiedzieć oficjalnie: zagram Bellę w kinowej ekranizacji »Pięknej i Bestii«!" - napisała na swoim profilu na Facebooku Emma Watson. "Ta historia była jedną z integralnych części mojego dzieciństwa, to dla mnie surrealistyczne doświadczenie, móc zaśpiewać te wszystkie piękne piosenki. Sześcioletnia wersja mnie skacze do góry ze szczęścia!"

Aktorka zdradziła, że w ramach przygotowań do roli będzie musiała zacząć brać lekcje śpiewu i tańca. Myślicie, że pasuje do roli Belli? A kto Waszym zdaniem powinien się wcielić w rolę Bestii? :)

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Emma Watson - Zachwyca w naturalnej sesji zdjęciowej