Emmy 2019 rozdane. Niemal tyle samo emocji, co wyniki tzw. telewizyjnych Oscarów wzbudziły w nas jak zwykle kreacje gwiazd. A trzeba przyznać, że tym razem rzeczywiście było na co popatrzeć. Po ubiegłorocznej serii hollywoodzkich gal, na które większość artystów i celebrytów na znak solidarności z akcjami #MeToo i #TimesUp przychodziła ubrana na czarno, tym razem na czerwonym dywanie nie brakowało kolorowych i fantazyjnych stylizacji. Kto zadał szyku, a  kto rozczarował? Bierzemy pod lupę stroje z ceremonii wręczenia nagród Emmy 2019, które wzbudziły największe emocje - zarówno pozytywne, jak i negatywne.

Emmy 2019 - najlepsze kreacje

Do grona najlepiej ubranych gwiazd na tegorocznej gali rozdania nagród Emmy zaliczamy: znaną z "Pitch Perfect" Brittany Snow w bajkowej sukience J. Mendel, Rachel Brosnahan w sukni z niebieskich cekinów i Jameelię Jamil w miętowej kreacji od Monique Lhuillier. Spośród panów największe wrażenie zdecydowali zrobili na nas Antoni Porowski w szytym na miarę smokingu od Ralpha Laurena oraz zdobywca Złotego Globu za rolę w filmie "Tacy jesteśmy", Sterling K. Brown.

Emmy 2019 - najgorsze kreacje

Tym razem stylizacyjne wpadki na Emmy zdecydowanie zaliczyli: Lena Headey, James Van Der Beek, Zoe Kazan oraz kolega Porowskiego z programu "Queer Eye", Karamo Brown. Ten ostatni naszym zdaniem niestety nie prezentował się korzystnie w wariacji na temat garnituru od Versace. Może przy okazji kolejnej gali powinien skorzystać z porad tego samego stylisty, który ubrał Antoniego?

Zobacz zdjęcia najlepiej i najgorzej ubranych gwiazd na Emmy 2019 w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Festiwal w Gdyni 2019 - gwiazdy na gali zamknięcia [GALERIA]