Enrique Iglesias i Anna Kournikova to jedna z najbardziej skrytych par w show-biznesie. Hiszpański piosenkarz i pochodząca z Rosji emerytowana tenisistka już od wielu lat nie pokazują się razem publicznie. Wspólnych zdjęć pary próżno było do tej pory szukać nawet na ich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych. Iglesias i Kournikova w końcu jednak zdecydowali się zrobić wyjątek. Okazja była szczególna - narodziny ich trzeciego wspólnego dziecka. 44-letni wokalista i młodsza od niego o sześć lat rosyjska gwiazda w końcu potwierdzili informację, że 30 stycznia 2020 roku ponownie zostali rodzicami. Z tej okazji pochwalili się sesją zdjęciową z porodówki!

Enrique Iglesias zdradził płeć trzeciego dziecka

Z najnowszych wpisów Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej wynika, że urodziła im się córka. Na razie jednak nie ujawnili informacji o imieniu dziewczynki. Fani mogą za to podziwiać pierwsze od wielu lat wspólne zdjęcie pary i to na dodatek z nowo narodzonym dzieckiem.

Przypomnijmy, że wykonawca hitu "Bailando" i jego sławna żona po raz pierwszy zostali rodzicami w grudniu 2017 roku. Para przywitała wtedy na świecie bliźnięta - syna Nicholasa i córkę Lucy.

Zobacz zdjęcia Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej z córką na porodówce w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Krupa zgłosiła córkę do konkursu na nową twarz Gerbera. Nagrodą jest 100 tysięcy złotych