Enrique Iglesias został ojcem! Druga ciąża Anny Kournikovej przez długi czas trzymana była w tajemnicy. Tenisistka nie pokazała publicznie ciążowego brzucha, nie opublikowała też fotografii na Instagramie, a informacja o jej ciąży pojawiła się w mediach dopiero pod koniec stycznia. Potwierdzenie narodzin dziecka również nie wyszło od samej pary, ale od członka ich rodziny. Brat Enrique Iglesiasa podczas wywiadu dla chilijskiej stacji radiowej ADN został zapytany, czy to prawda, że znów zostanie wujkiem i czy plotki o ciąży Anny Kournikovej są prawdziwe. Julio Iglesias Jr wyznał, że już nim został i trzecie dziecko pary pojawiło się na świecie.

Trzecie dziecko Iglesiasa i Kournikovej

Anna Kournikova i Enrique Iglesias niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Chociaż są razem od 18 lat, rzadko pokazują się publicznie i opowiadają o rodzinie w wywiadach. Para wychowuje wspólnie bliźnięta - Lucy i Nicholasa, które przyszły na świat w 2017 roku, a także, jak się okazuje, od niedawna trzecie dziecko. 

Jakiej płci jest dziecko Iglesiasa i Kournikovej? Brat wokalisty nie chciał tego zdradzić. Na informacje będziemy musieli prawdopodobnie poczekać aż Kournikowa lub Iglesias postanowią podzielić się zdjęciami nowo narodzonej pociechy.

ZOBACZ TEŻ: ENRIQUE IGLESIAS I ANNA KURNIKOWA wzięli ślub po 18 latach związku?