Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa są razem 18 lat, ale do tej pory nie spieszyli się do zalegalizowania swojego związku. Chociaż starają się swoją relację trzymać z dala od mediów i rzadko pojawiają się publicznie, nie brakuje spekulacji wokół ich życia prywatnego. W 2013 roku para miała przeżywać poważny kryzys, kiedy to tenisistka chciała się ustatkować, a wokalista nie spieszył się do małżeństwa. "Anna jest zmęczona czekaniem na ślub. Myśli, że Enrique nigdy nie podejmie decyzji, a ona jest gotowa na kolejny krok" - mówili wtedy w mediach znajomi pary. W 2017 roku Iglesias i Kurnikova zdecydowali się co prawda nie na ślub, ale na założenie rodziny, a na świat przyszła dwójka dzieci pary - bliźnięta Nicholas i Lucy.

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa wzięli ślub?

Jeszcze w ubiegłym roku Enrique Iglesias zarzekał się, że ślub z Anną Kurnikową nie jest mu do niczego potrzebny. W rozmowie z Lorraine Kelly dla brytyjskiej telewizji, wokalista mówił:

„Kiedy jesteś z kimś tak długo, to zupełnie jakbyście byli małżeństwem. Może kiedyś jeszcze się pobierzemy."

Wiele wskazuje na to, że Anna Kurnikowa przekonała w końcu Enrique do ślubu. Tenisistka na swoim Instagramie... zmieniła nazwisko na podwójne! Fani nie mają wątpliwości, że jest to wystarczający dowód na to, że Iglesias i Kurkowa po 18 latach związku zostali wreszcie małżeństwem.

Enrique Iglesias: żona

Kim jest Anna Kurnikowa? To urodzona w 1981 roku rosyjska tenisistka, która ma na swoim koncie wiele sportowych sukcesów, głównie w grze podwójnej. Dwukrotnie wygrała Australian Open, była finalistką Wimbledonu i US Open. Reprezentowała Rosję w Pucharze Federacji i na letnich igrzyskach olimpijskich. Karierę sportową zakończyła w 2003 roku z powodu nawracającej kontuzji pleców. W 2002 magazyn FHM nazwał ją najseksowniejszą kobietą świata.

Zdjęcia Iglesiasa i Kurnikowej obejrzycie w naszej GALERII.