Dwie dekady temu Enrique Iglesias był bożyszczem nastolatek. Trudno było wtedy wyobrazić sobie, że ten przystojny Latynos ustatkuje się i stworzy jeden z najbardziej stałych związków w show-biznesie. Nie wszyscy wierzyli, że relacja z piękną mistrzynią tenisa, Anną Kournikovą, przetrwa próbę czasu. Dziś para ma trójkę dzieci i nic nie wskazuje na to, by coś miało stać na drodze ich szczęścia.

Enrique Iglesias chwali się córką

30 stycznia urodziła się Mary Iglesias. Dziewczynka jest trzecim dzieckiem gwiazdorskiej pary. W 2017 roku na świat przyszły bliźnięta - Lucy i Nicholas. Enrique i Anna pochwalili się narodzinami dziewczynki kilka dni po porodzie i pokazali zdjęcia wykonane w szpitalu. Okazuje się, że świeżo upieczeni rodzice nie zamierzają ukrywać tożsamości dziecka, tak jak w przypadku starszych bliźniąt. Małą Mary możemy zobaczyć na profilach Anny i Enrique.

Wokalista opublikował filmik, na którym córeczka tańczy na jego kolanach do utworu "We are young". Urocze pląsy Mary zachwyciły internautów w tym kolegę po fachu Iglesiasa, Ricky'ego Martina, który zostawił pod filmem ikonkę słońca.

Śliczna jak laleczka - piszą komentujący. Wygląda jak Twoja wersja z niebieskimi oczami - czytamy.

Również Anna pokazała zdjęcie z najmłodszym ze swoich dzieci.

Piękne dziecko. Cały tatuś - piszą internauci.

Enrique Iglesias i Anna Kournikova - historia miłości

Anna i Enrique poznali się w 2001 roku na planie teledysku Iglesiasa do "Escape". Rok później para po raz pierwszy pokazała się publicznie razem na gali MTV VMA. Tym samym para potwierdziła swój związek, jednak nie epatowała nim medialnie.

Chciałbym, by moje życie prywatne było tak prywatne jak to tylko możliwie - mówił swego czasu w wywiadzie muzyk. Zwłaszcza, że oboje jesteśmy osobami publicznymi - dodawał.

Choć Anna na swoim profilu podpisuje się nazwiskiem Enrique, para nigdy nie potwierdziła oficjalnie małżeństwa.