Enrique Iglesias kompletnie stracił głowę dla swoich dzieci z Anną Kurnikovą. Od kiedy w grudniu 2017 roku na świat przyszły bliźnięta, Nicholas i Lucy, hiszpański piosenkarz zaczął regularnie publikować w sieci zabawne zdjęcia i filmiki z udziałem swoich dwóch pociech. Oczkiem w głowie autora hitu "Bailando" jest zwłaszcza syn, którego na profilu gwiazdora na Instagramie jest zdecydowanie najwięcej.

Choć początkowo Iglesias pokazywał swoje dzieci główne od tyłu, od jakiegoś czasu nie ma już oporów przed pokazywaniem ich twarzy. Dzięki temu wiemy już, jak dokładnie wyglądają chłopiec i dziewczynka. Bliźniaki odziedziczyły urodę po tacie, czy mamie? Fani nie mają żadnych wątpliwości.

Enrique Iglesias pokazał syna

Na najnowszym nagraniu wideo zamieszczonym na profilu Enrique Iglesiasa na Instagramie doskonale widać już, że mały Nicholas zdecydowanie z wyglądu zdecydowanie wdał się w swoją mamę. Chłopiec odziedziczył po niej geny odpowiedzialne za typowo słowiańską urodę - jasne blond włosy i niebieski oczy. Czy jest choć trochę podobny do taty? Oceńcie sami.

Zobacz zdjęcia synka Enrique Iglesiasa w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Enrique Iglesias bawi się z dziećmi w bardzo nietypowy sposób. Zobacz nagranie WIDEO