Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa chociaż są razem 18 lat, bardzo rzadko pokazują się razem publicznie i nie udzielają zbyt wielu wywiadów na temat swojego związku. Chociaż para stara się trzymać z dala od show-biznesu, nie brakuje spekulacji na temat ich życia rodzinnego. Kilka lat temu Iglesias i Kournikowa mieli przeżywać poważny kryzys, kiedy tenisistka chciała się ustatkować, a wokaliście nie spieszyło się do małżeństwa. Do tej pory nie wiadomo, czy udało jej się namówić Igesiasa na ślub, ale szczegółem wskazującym na to, że jednak tak się stało może być podwójne nazwisko na Instagramie Kournikowej, które zmieniła w październiku 2019 roku.

Anna Kournikowa jest w ciąży

W 2017 roku na świat przyszła dwójka dzieci pary, bliźnięta Lucy i Nicholas, które podobno przywróciły płomień w ich związku. Informacje o narodzinach bliźniąt były dla fanów Iglesiasa i Kournikowe niemałym zaskoczeniem, bowiem zakochani utrzymali ciążę w tajemnicy aż do samego rozwiązania. Wiele wskazuje na to, że w przypadku kolejnej ciąży para zdecydowała się na podobne wyjście.

O drugiej ciąży Anny Kournikowej poinformowała hiszpańska telewizja Telemundo w programie "Suelta La Sopa". Według ustaleń mediów, tenisistka jest już w siódmym miesiącu ciąży, a jej brzuszek jest na tyle duży, że istnieje prawdopodobieństwo, że znów urodzi bliźniaki. Na potwierdzenie tych plotek będziemy musieli jednak prawdopodobnie poczekać aż Kournikowa lub Iglesias postanowią podzielić się zdjęciami nowo narodzonej pociechy (lub pociech) w swoich mediach społecznościowych. 

Zdjęcia Enrique Iglesiasa i Anny Kournikowej z dziećmi obejrzycie w GALERII.