Ernest Musiał do tej pory znany był głównie fanom serialu "19+". Już od czterech lat wciela się tam w postać Arkadiusza Brzozowskiego. Rola w dokumentalizowanej produkcji telewizyjnej Siódemki przyniosła mu sporą popularność, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Zainteresowanie internautów szczególnie wzbudza jego związek z Małgorzatą Heretyk, czyli jego koleżanką z planu "19+". Tej wiosny widzowie TVN będą mieli okazję poznać ich nieco bliżej - para wystąpiła razem w drugiej edycji programu "Ameryka Express". Szalony wyścig na trasie przebiegającej przez egzotyczną Gwatemalę i Kolumbię potraktowali jako swoją... podróż przedślubną. Co jeszcze wiemy na temat Ernesta Musiała? Garść najważniejszych informacji znajdziecie poniżej.

Ernest Musiał - życie prywatne

Ernest Musiał obchodzi swoje urodziny 20 lutego. Co ciekawe, w sieci trudno znaleźć dokładne informacje na temat jego wieku. Niektóre serwisy internetowe podają, że aktor jest o trzy lata młodszy od swojej narzeczonej, Małgosi Heretyk. Gdyby ta informacja była prawdziwa, to oznaczałoby, że Ernest w tym roku kończy 24 lata. Nowości z życia prywatnego i zawodowego aktora możecie śledzić na bieżąco na jego profilu na Instagramie (@ernestmusial1).

Ernest - kariera

Ernest Musiał występuje w serialu "19+ od samego początku, czyli od 2016 roku. Jak do tej pory jest to jego jedyna większa rola. W 2013 roku pojawił się w serialu "Dzieciaki", gdzie wcielił się w postać Patryka. Wystąpił też w krótkometrażowym filmie "Chłopcy" - zagrał piłkarza.

Zobacz zdjęcia Ernesta Musiała z planu show "Ameryka Express" i nie tylko już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Kim jest Małgorzata Heretyk, partnerka Ernesta Musiała?