Ethan Peters cieszył się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Instagramowy profil 17-latka obserwowało ponad pół milion osób, natomiast jego kanał na YouTube, który skupiał się na makijażu, subskrybowało blisko 140 tys. użytkowników. Nastoletni gwiazdor internetu od wielu lat udowadniał, że specjalistą od make-upu może być nie tylko kobieta, ale także mężczyzna. 

Ethan Peters nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci?

Ethanisupreme zmarł najprawdopodobniej z powodu przedawkowania narkotyków. Jak informują zagraniczne media, wizażysta zmagał się z uzależnieniem już od ponad roku. 17-latek miał sięgać po używki nie tylko dlatego, że borykał się z problemami natury osobistej, ale również z powodu olbrzymiej sławy i presji otoczenia.

Za pośrednictwem social mediów Ethana pożegnała modelka Ava Louise, która na Twitterze napisała, że był on "dobrym człowiekiem i nie zasługiwał na śmierć". Młoda gwiazd modelingu dodała też, że ma do siebie olbrzymi żal, ponieważ nie pomogła swojemu przyjacielowi na tyle wystarczająco, żeby ocalić jego życie. 

ZOBACZ TAKŻE: Landon Clifford nie żyje. 19-letni gwiazdor YouTube'a zostawił żonę i dwie córki