Kasia Moś już dziś wieczorem zaprezentuje się w Kijowie podczas koncertu półfinałowego tegorocznej Eurowizji. Polkę zobaczymy w  pierwszy półfinale, który będzie można oglądać od godziny 21:00 w TVP 1, TVP Polonia oraz na stronie eurowizja.tvp.pl. Kasia wystąpi jako jedenasta z piosenką "Flashlight", którą wygrała polskie preselekcje do konkursu w lutym. Od tej pory wokalistka cały czas promował swój utwór, jeżdżąc z nią po całej Europie. Gwiazda wyjechała na specjalne koncerty m.in. do Amsterdamu, Londynu i Tel-a-vivu. Od tygodnia zaś Kasia przebywa w Kijowie, gdzie dziś wystąpi na wielkiej scenie. Jakie ma szanse na przejście do finału konkursu?

ZOBACZ: EUROWIZJA 2017 Kasia Moś zjawiskowo zaprezentowała się w Kijowie!

Wygląda na to, że całkiem spore. W końcu dziennikarze całej Europy bardzo chwalą jej występ i dają jej duże szanse na zajęcie wysokiego miejsce w finale konkursu. Kasia, którą już okrzyknięto „Polską Królową” zadała też szyku podczas niedzielnej prezentacji wszystkich tegorocznych uczestników Eurowizji. Nasza reprezentantka na czerwonym dywanie pokazała się w pięknej kreacji polskiej marki Mario Menezi.

Czy równie dobrze wypadnie dziś wieczorem na eurowizyjnej scenie? Mamy nadzieję! Jeszcze przed wylotem Kasi do Kijowa udało nam się podpytać ją o to, jak wyglądały jej przygotowania do udziału w tegorocznym konkursie europejskiej piosenki. Czy zjada ją stres? Jak szykowała się do występu w Kijowie? Na co szczególnie warto zwrócić uwagę podczas jej wykonu?

Zobaczcie nasze WIDEO i przekonajcie się na własne uszy oraz oczy!

I pamiętajcie, że możecie głosować na Kasię dziś wieczorem jeśli tylko przebywacie poza granicami Polski. Kasia, jak i wszyscy fani Eurowizji bardzo liczą na Wasze wsparcie!