Już dziś wieczorem Kasia Moś wystąpi w finale tegorocznej Eurowizji. Jego transmisję na żywo obejrzycie o 21.00 na antenie w TVP 1, TVP Polonia oraz na stronie eurowizja.tvp.pl. Właśnie w trakcie tego show polska wokalistka wystąpi z piosenką "Flashlight", którą wygrała polskie preselekcje do konkursu w lutym oraz wtorkowy półfinał konkursu. Jak się okazuje, Kasia już od dawna walczyła o wyjazd na Eurowizję. Nic dziwnego – w końcu z muzyką jest związana od dziecka!

ZOBACZ: KASIA MOŚ tylko u nas przewiduje zwycięzcę tegorocznej Eurowizji! [WIDEO]

Kasia Moś pochodzi z artystycznej rodziny. Jest córką dyrygenta, skrzypka i kameralisty, dyr. artystycznego orkiestry kameralnej AUKSO Marka Mosia oraz Joanny Moś - altowiolistki, malarki, hobbystycznie zajmującej się projektowaniem ubioru. 

Kasia współpracowała z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja Świętego Marka”. Zagrała też jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear”. Potem występowała w zespole „The Pussycat Dolls Burlesque Review”.

Moś jeszcze na długo przed występem w polskich preselekcjach do Eurowizji próbowała swoich sił w show-biznesie. Wzięła udział w 3. edycji programu „Must Be The Music”. Wystąpiła też m.in. podczas takich festiwali jak: SPRING BREAK, Carpathie Festiwal, Festiwal TOP TRENDY, Festiwal WOODSTOCK, 52 KFPP w Opolu.

W 2015r. ukazał się jej debiutancki album „INSPINATION”, na którym znalazło się 13 utworów Były to wspólne kompozycje jej i jej brata Mateusza, z którym po raz drugi wystąpi dziś na scenie w Kijowie. Bo choć w tym roku udało się jej wyjechać na konkurs, to jednak o tę możliwość starała się w sumie 3 razy!

Kasia brała udział w polskich preselekcjach już wcześniej: w 2006r. z piosenką „I wanna know”, a w 2016 r. z piosenką „Addiction”. W tym roku udało się jej wygrać preselekcje z utworem „Flashlight”, który jest tegoroczną polską propozycją na Eurowizję.

„Flashlight” to wspólna kompozycja polsko – szwedzko – angielska. Czy te europejska kompozycja skradnie serca europejskiej i światowej publiczności konkursu?

POLECAMY TEŻ: EUROWIZJA 2017 Kasia Moś już dziś zaśpiewa w półfinale konkursu! [WIDEO]

Oglądajcie Kasię już dziś na scenie! Podczas dzisiejszego finału wystąpi jako 2. Będziecie trzymać za nią kciuki? Zobaczcie, jak Kasia poradziła sobie podczas wtorkowego półfinału. Dziś wypadnie równie dobrze?

Jak się przygotowywała do tego występu?