Wczoraj popołudniu rozpoczęła się ceremonia otwarcia Eurowizji 2017, na której zaprezentowali się wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji konkursu. To ich zmagania będziemy oglądać już jutro, w czwartek oraz podczas finału konkursu w sobotę. Na długim czerwonym dywanie rozwiniętym w centrum Kijowa nie mogło zabraknąć także polskiej reprezentantki, Kasi Moś. Wokalistka już zyskała u zagranicznej prasy przydomek "Królowa z Polski". I nie ma się czemu dziwić, bo Kasia od samego początku nie tylko świetnie wypada na scenie, lecz także podczas oficjalnych prezentacji i spotkań z dziennikarzami. Tak było także wczoraj!

ZOBACZ: KASIA MOŚ Wiemy, co gwiazda założy na półfinał Eurowizji 9 maja! [WIDEO]

Już we wtorek zobaczymy pierwszy półfinał z udziałem Kasi Moś. Będzie można go oglądać o godzinie 21:00 w TVP 1, TVP Polonia oraz na stronie eurowizja.tvp.pl. Kasia wystąpi jako jedenasta z piosenką "Flashlight", którą wygrała polskie preselekcje do konkursu.

Zanim polska gwiazda pojawi się na scenie, w niedzielę wzięła udział w imprezie otwarcia Eurowizji, która trwała ponad 3 godziny! Podczas przechadzki po niezwykle długim czerwonym dywanie Kasia miała okazję udzielić kilku wywiadów, podczas których po raz kolejny opowiadała o przesłaniu utworu, który zaprezentuje już jutro oraz z uśmiecham na twarzy promowała nasz kraj.

Póki co gwiazda udowodniła, że świetnie czuje się w błysku fleszy. Podczas pierwszej oficjalnej prezentacji Kasia pokazała się w dwuczęściowym, jasnym zestawie od polskiej marki Mario Menezi, która przygotowała dla niej także dwie stylizacje na półfinałowy i finałowy występ w Kijowie.

Mamy nadzieję, że Kasia będzie miała okazję zaprezentować swoją piosenkę w finale konkursu w sobotę. Tymczasem trzymajcie za nią kciuki podczas półfinału już jutro. I zobaczcie w naszej GALERII, od jakiej strony pokazała się w niedzielę podczas oficjalniej prezentacji wszystkich uczestników tegorocznej edycji konkursu.

POLECAMY: EUROWIZJA 2017 Rosja została oficjalne wykluczona z konkursu! Znamy powód! [WIDEO]

Myślicie, że jej stylizacja zachwycą całą Europę a także Australię, Amerykę i Chiny, w których konkurs będzie również transmitowany?