Jak podała właśnie Telewizja Polska na swoim Facebooku, polskie preselekcje do konkursu, podczas których zostanie wyłoniony nasz reprezentant na Eurowizję 2018, odbędą się już 3 marca o godzinie 21:30. Wydarzenie jak zwykle odbędzie się w holu głównym Telewizji Polskiej przy ulicy Woronicza 17 i będzie transmitowane na kanał TVP 1.

Zobacz: MICHAŁ SZPAK I MARTA GAŁUSZEWSKA RAZEM na Eurowizji 2018? Jest oficjalne oświadczenie!

Zanim jednak odbędą się polskie preselekcji do konkursu, specjalne jury musi wyłonić kandydatów, którzy powalczą o wyjazd do Lizbony w maju tego roku. Artyści mają czas do 1 lutego 2018, żeby wysyłać swoje zgłoszenia do Telewizji Polskiej. Jak widać - czasu nie zostało już zbyt wiele. Kto w tym roku pokusi się o walkę o tytuł polskiego reprezentanta na Eurowizję 2018?

Eurowizja 2018 - kto wystąpi?

Większość artystów nie potwierdziła póki co, że zgłosiło się do polskich preselekcji. W Internecie nie brakuje jednak spekulacji, że w konkursie pojawią się m.in. Michał Szpak, zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice of Poland - Marta Gałuszewska, Doda, Sylwia Grzeszczak, Sławomir, Dawid Kwiatkowski, Ramona Rey, a nawet… Joanna Krupa!

Eurowizja 2018 - kiedy wielki finał?

Finał Eurowizji 2018 odbędzie się w tym roku w Altice Arena w Lizbonie w dniach 8, 10 i 12 maja 2018. Jak sądzicie, kto w tym roku dostanie szansę na reprezentowanie Polski w tym konkursie? Czy znowu będzie to Michał Szpak, który 2 lata temu w finale konkursu zajął zaszczytne, 8. miejsce? A może znowu będzie Kasia Moś, która reprezentowała nas w Kijowie rok temu?

Będzie trzymać za nich trzymać kciuki w polskich preselekcja w tym roku?