Gromee i Lukas Meijer to polscy reprezentanci na Eurowizję 2018, którzy – jak się okazuje – na chwilę obecną nie mają zbyt dużych szans nie tylko na zwycięstwo, ale także choćby na zakwalifikowanie się do ścisłego finału konkursu. Tak twierdzą przynajmniej bukmacherzy, którzy już zaczęli obstawiać szanse reprezentantów poszczególnych krajów na zwycięstwo w konkursie. Miejsce polskiej ekipy już po raz kolejny zmieniło się w rankingach bukmacherów (pełne zestawienie znajdziecie na eurovisionworld.com). Niestety, tym razem znacznie się ono obniżyło. Jak bardzo?

Zaledwie kilka tygodni temu Gromee i Lukas Meijer znajdowali się na 33. miejscu. Teraz reprezentanci Polski znajdują się na dość niskiej - 36. pozycji (na 43 możliwe). Tak niskiej pozycji polski repetent nie miał jeszcze nigdy. Na szczęście o finalnym zwycięstwie w konkursie zdecydują widzowie na całym świecie, a nie bukmacherzy!

Gromee i Lukas Meijer na finale Eurowizji w Lizbonie

Gromee i Lukas Meijer nic nie robią sobie jednak z tych zestawień i promują swoją kompozycję w całej Europie. Najpierw wzięli udział w eurowizyjnej imprezie w Londynie, a ostatnio w stolicy Holandii – Amsterdamie, gdzie zostali świetnie przyjęci przez publiczność i komentatorów!

Mamy nadzieję, że europejska publiczność jeszcze lepiej przyjmie ich występ podczas półfinałuEurowizji 2018 już 10 maja, a bukmacherzy pomylą się w swoich ocenach, co przecież już nie raz im się zdarzało…