Sławomir miał podobno zgłosić swój utwór do polskich preselekcji na Eurowizję 2018. Tak donosiły przynajmniej niektóre media. Kultowy w Polsce wokalista przebywał w ostatnim czasie na zagranicznych wakacjach, toteż trudno było uzyskać od niego jakikolwiek komentarz na ten temat. Teraz jednak radiu RMF FM udało się z nim skonstatować i poprosić o komentarz w kwestii jego domniemanego udziału w krajowych eliminacjach na Eurowizję. Czy Sławomir faktycznie chce wziąć w nich udział?

ZOBACZ: EUROWIZJA 2018 HOT TEMAT: Oto chętni do udziału w polskich preselekcjach! Kto się zgłosił? Sławomir, Blue Cafe, Michał Szpak?

Sławomir na Eurowizji 2018?

Jak wynika ze słów popularnego muzyka, Sławomir nie weźmie w tym roku udziału w polskich preselekcjach na Eurowizję 2018. Muzyka od razu jednak pocieszył swoich fanów, mówiąc, że wcale nie wyklucza udziały w tym festiwalu w latach kolejnych:

„Trzeba było bardzo szybko napisać piosenkę, a ja uważam, że pośpiech upokarza, więc spokojnie, przygotuję hita na tę okazję, a teraz będę trzymał kciuki za naszych!” - wyjaśnił Sławomir w rozmowie z radiem RMF FM.

Wielu fanów gwiazdora na pewno jest niepocieszonych słowami i decyzją muzyka. Myślicie, że Sławomir faktycznie miałby szasnę wygrać polskie preselekcje a potem europejski finał Eurowizji?

„Miłość w Zakopanem” - największy hit Sławomira

Ciekawe, czy Europa zrozumiałaby przekaz jego kolejnego utworu, utrzymanego choćby w klimacie „Miłości w Zakopanem”… Jak  myślicie?