Niezgoda” to druga piosenka Justyny Sawickiej zrealizowana w ramach międzynarodowej współpracy. Pierwsza pt. „Siła” nawiązywała do kultowego polskiego filmu „Młode wilki”. Tekst do najnowszego singla pt. „Niezgoda” napisała Justyna wspólnie z Beatą Ejzenhart. Mocne słowa skierowane do mężczyzny przez silną kobietę zainspirowały teledysk, który powstał na egzotycznej Fuerteventurze. Dzięki zaproszeniu Patronato de Turismo z Fuerteventura artystka może pochwalić się aż siedmiodniowym planem zdjęciowym!

HOT NEWS: EUROWIZJA 2018 HOT TEMAT: Oto chętni do udziału w polskich preselekcjach! Kto się zgłosił? Sławomir, Blue Cafe, Michał Szpak?

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia z planu wykonane aparatami Olympus, oświetlone dzięki pomocy Fomei Polska. Premiera teledysku „Niezgoda” Justyny Sawickiej będzie miała miejsce 13 lutego w kanaryjskiej restauracji w Warszawie - Mojo Picon.

CZYTAJ TEŻ: THE VOICE KIDS W programie pierwsze emocjonujące „Bitwy”! Kto z ekipy Tomsona i Barona przejdzie dalej? WIDEO

Czy utwór Justyny zakwalifikuje się do tego czasu do polskich preselekcji na Eurowizję 2018? Odpowiedź na to pytanie poznamy już 6 lutego 2018.

Tymczasem posłuchajcie fragmentu utworu „Niezgoda. Równie dobry jak „Don’t Poison Your Heart” Michała Szpaka i „Nie mów mi” Marty Gałuszewskiej? Jak myślicie, posłuchamy go 3 marca 2018 podczas polskich preselekcji do Eurowizji 2018?

MICHAŁ SZPAK "DON'T POISON YOUR HEART":

MARTA GAŁUSZEWSKA "NIE MÓW MI":

JUSTYNA SAWICKA "SIŁA":