Kto wygra Eurowizję 2019? Bukmacherzy jak zwykle twierdzą, że znają już odpowiedź na to pytanie. Zgodnie z najnowszymi notowaniami, absolutnym faworytem do zwycięstwa 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie jest Holandia. Reprezentujący w tym roku kraj tulipanów 25-letni Duncan Laurence podbił serca wielu fanów Eurowizji swoją emocjonalną balladą pt. "Arcade" i świetnie radzi sobie w internetowych serwisach z muzyką.

Holandia nie jest jednak jedynym faworytem tegorocznej Eurowizji. Zdaniem wielu osób wygrać mają bowiem Włochy. Na zwycięstwo Mahmooda i jego utworu "Soldi" wskazują też wyniki badania popularności eurowizyjnych piosenek w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych w Europie.

Kto jeszcze ma się liczyć w finałowej stawce Eurowizji 2019? Sprawdź poniżej.

Faworyci Eurowizji 2019

W finale Eurowizji 2019 namieszać może także Szwecja. Piosenka "Too Late for Love" w wykonaniu Johna Lundvika zarówno u bukmacherów, jak i w trackingu radiowym i telewizyjnym, plasuje się na drugim miejscu.

Po pierwszym półfinale w notowaniach znacznie podskoczyła Australia. Show reprezentującej ten pozaeuropejski kraj Kate Miller-Heidke do piosenki "Zero Gravity" zrobiło bowiem ogromne wrażenie na wielu fanach Eurowizji.

Wysoko notowane są także propozycje z Rosji, Francji i Szwajcarii. Na czarnego konia typowana są z kolei m.in. Azerbejdżan, Islandia i Malta. O szansach Polski pisaliśmy >> TUTAJ <<

Zobacz zdjęcia tegorocznych faworytów do wygranej na Eurowizji 2019 w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: EUROWIZJA 2019 - kto wystąpi w finale? Sprawdź pełną listę krajów