Margaret ponownie wystąpi na Melodifestivalen. Zachęcona dobrym wynikiem z zeszłego roku, gdy udało jej się dostać do ścisłego finału, piosenkarka postanowiła wystartować w konkursie drugi rok z rzędu. Festiwal muzyczny jest nie tylko jednym z najpopularniejszych show telewizyjnych w Szwecji, ale jednocześnie wyłania reprezentanta tego kraju na Eurowizję. Kiedy i z jaką piosenką Margaret spróbuje swoich sił w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2019? Sprawdź szczegóły PONIŻEJ.

Margaret na Melodifestivalen 2019

Margaret wystąpi w drugim półfinale Melodifestivalen 2019. Już 9 lutego polska piosenkarka zaprezentuje na scenie w szwedzkim Malmö utwór pt. "Tempo". Dodajmy, że wielki finał festiwalu, a zarazem krajowych eliminacji do Eurowizji 2019 w Szwecji, odbędzie się 9 marca 2019. Jakie są szanse, że zobaczymy w nim Margaret? Okazuje się, że całkiem spore. Wokalistka już teraz znajduje się w top 10 notowań bukmacherów! Przypomnijmy, że w ostatniej edycji konkursu polska gwiazda uplasowała się ostatecznie na 7. pozycji.

Warto dodać, że Margaret w pierwszych wywiadach po ogłoszeniu składu Melodifestivalen 2019 ogłosiła, że bierze w nim udział tylko po to, aby wypromować swoją nową piosenkę. Gwiazda wyjaśnia, że nie startuje w konkursie z myślą o reprezentowaniu Szwecji na przyszłorocznej Eurowizji.

Zdjęcia Margaret z Melodifestivalen i nie tylko znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MARGARET zaręczyła się? Pokazała pierścionek i pasujące tatuaże [ZDJĘCIA]