Za nami drugi odcinek "Szansy na Sukces", która po raz pierwszy w historii pełni rolę krajowych eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Tym razem uczestnicy musieli zmierzyć się ze znanymi eurowizyjnymi hitami. Jury w składzie Cleo, Michał Szpak i Gromee najbardziej przypadł do gustu występ Alicji Szemplińskiej, którą na widowni wspierał ojciec oraz jej trener z programu "The Voice of Poland", Baron. Nastolatka pobiła konkurencję wykonując niezapomniany hit "To nie ja" z repertuaru Edyty Górniak. Tym samym to właśnie ona pojawi się w wielkim finale polskich preselekcji do Eurowizji 2020 w Rotterdamie.

Alicja Szemplińska w finale eurowizyjnej "Szansy na Sukces"

Alicja Szemplińska będzie walczyć o zaszczyt reprezentowania Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 z Kasią Dereń, która wygrała odcinek "Szansy na Sukces" z piosenkami zespołu ABBA oraz ze zwycięzcą trzeciego odcinka, którego poznamy już za tydzień.

SPRAWDŹ: Lista uczestników eurowizyjnej "Szansy na Sukces" z podziałem na odcinki

Wielki finał polskich eliminacji do majowej Eurowizji w Rotterdamie będzie można obejrzeć w niedzielę, 23 lutego, na antenie telewizyjnej Dwójki.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Dereń - kim jest finalistka eurowizyjnej "Szansy na Sukces"?